Αγαπητοί γονείς

Όπως μας ενημέρωσε σήμερα  η ψυχολόγος που πραγματοποίησε ένα Βιωματικό Εργαστήρι με τους μαθητές της Δ1 τάξης του σχολείου μας, στο Δήμο Αγίων Αναργύρων -Καματερού πραγματοποιούνται προγράμματα συμβουλευτικής γονέων και παιδιών. Οι  ενδιαφερόμενοι γονείς  μπορούν να αιτηθούν 10 συνεδρίες για τους ίδιους και 10 επιπλέον για το παιδί τους, αρκεί  να διαθέτουν εκκαθαριστικό σημείωμα κάτω των 21.000 ευρώ. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθυνθείτε στην Κοινωνική Υπηρεσία του Δήμου.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του σχολείου μας πραγματοποιεί το πρόγραμμα ' Σχολή Γονέων' στο χώρο του σχολείου σε συνεργασία με  την Κοινωνική Υπηρεσία του Δήμου Αγίων Αναργύρων-Καματερού.  Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθυνθείτε στο ΔΣ του Συλλόγου γονέων και κηδεμόνων.

Η Διευθύντρια του σχολείου

Γκουλιώνη Φωτεινή